fbpx

PIĄTE URODZINY KOTKA CAFE

 
Powoli zbliżamy się do piątych urodzin Kotka Cafe! Sami nie wiemy kiedy to się stało ! Dzięki Wam jesteśmy tu i teraz ! To dzięki cudownym ludziom, otwartym sercom i domom, które otworzyły się na adopcje udało się znaleźć schronienie dla ponad 400 kotów. Wiemy, że kilka kotków za tęczowy most zabrała choroba czy starość, kilka covid zmusił wraz z rodziną do przeprowadzki, były też rozstania i powroty przecież życie pisze różne scenariusze ale liczy się to , że te zwierzęta są bezpieczne i poznały co to dom, opieka i miłość człowieka. Z okazji urodzin mamy dla Was zaplanowanych kilka niespodzianek !
 
W dniu 6.05 do każdej zamówionej kawy będziemy rozdawać nasze domowe makaroniki, które tak lubicie ! Dodatkowo pod podwieszonym postem na naszym Facebooku  zostawiajcie zdjęcia swoich kocich domowników. W piątek po zamknięciu kawiarni rozlosujemy worek prezentów z gadżetami, smakołykami dla Waszych kitków i voucherami do kawiarni.
W godzinach 16.00 – 18.00 pojawią się goście z którymi będziecie mogli porozmawiać. Zagości ciocia Agata z Gdańskiej Fundacji Koty spod Bloku z którą będzie można porozmawiać o adopcji ale także o tym jak zostać domem tymczasowym. Pojawi się też ekipa z Siatkinabalkon365.pl z którą porozmawiacie o koszcie i możliwościach zabezpieczenia okien lub balkonu dla Waszych podopiecznych. Możemy zdradzić, że pojawi się też mała promka na montaż!
Tort też oczywiście będzie! 
Przez cały ten dzień będzie też u nas kiermasz z rękodziełem. Celem będzie uzbieranie środków na wolierę dla naszych kawiarnianych adopciaków. Piąte urodziny to i duży prezent się im należy a nic nie sprawi takiej radości jak bezpieczny sen w letnim słonku.
 
Jeśli chcecie się wybrać na urodzinki i zrobić kociakom prezent to z najbardziej potrzebnych rzeczy na teraz są podkłady higieniczne, mokre puszki (Animonda, Feringa, Dolina Noteci, Wild Freedom) transportery i witaminki typu VetoMune.
 
Podsyłamy przykładowe  Linki : 
 
https://krabb.pl/pl/p/90×60-cm-100szt-Podklady-Higieniczne-Chlonne-Zarys-/970?gclid=CjwKCAjw9qiTBhBbEiwAp-GE0fEo4he2t9W6N8KphCifn0uv9SkQzL_Fd3orOQ16eoro9FrAOsXqJhoCsVYQAvD_BwE
 
https://www.zooplus.pl/shop/koty/transportery_obroze_kota/transporter_dla_kota/677494
 
https://www.zooplus.pl/shop/psy/transporter_klatka_dla_psa/klatki_transportowe/transportowe/30817?origin=hopps&q=kenel&i=1&ro=1
 
https://www.zooplus.pl/shop/koty/karma_dla_kota_mokra/feringa/classic_meat_menu/1281422?origin=hopps&q=feringa&i=7&ro=1
 
https://www.ceneo.pl/19826995
 
https://vetexpert.eu/sklep/arthrovet-complex-preparat-na-stawy-dla-psow-i-kotow.html