Opublikowano Dodaj komentarz

Świąteczny kiermasz u kociaków vol2

Termin / 18 - 23 Grudzień
Godziny / 12.00 - 18.00

Kochani,
Dziękujemy za Mikołajkowe zakupy! Tęsknimy tak jak wy za normalnością i możliwością wypicia kawy z Wami przy stole, ale obecna sytuacja jest jaka jest i nie mamy żadnego wpływu na te wszystkie obostrzenia. Już tak wiele razem przeszyliśmy, że nie chcemy się teraz poddawać i się z Wami żegnać ! Mamy nadzieję, że zaprosicie nas do siebie na święta ! W dniach 18 – 23 grudnia (z poniedziałkiem 21.12 włącznie) postanowiliśmy zorganizować po raz drugi świąteczny kiermasz. Będzie dużo świątecznych ciasteczek, pierniczków i nasze domowe przetwory, tym razem w rozszerzonej wersji . Dodatkowo będziecie mogli kupić dużo fajnych dodatków do prezentów ! Kubeczki, koszulki, kalendarze , świąteczne kartki i wianki ! Tym razem to właśnie świąteczne wianki będą dominować w sprzedaży. 
Pojawi się też stanowisko z fajnymi książkami z odzysku oraz ubraniami. Wszystko zasługuje na drugie życie . Nie zabraknie też gorącej czekolady i kawy na wynos !
Oczywiście wszystko będzie odbywać się w reżimie sanitarnym dlatego prosimy Was o zasłanianie ust i nosa oraz o dezynfekcję dłoni przed wejściem.
Na kociej sali pojawi się drugie stanowisko z kasą. Troszkę będzie u nas jak w sklepie ale postaramy się po raz kolejny zadbać o świąteczny nastrój! 


Dziękujemy, że z nami jesteście !
Bez Was nie ma Nas !
Do zamruczenia !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *