Dofinansowanie

Śniadanie dla Mam

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom w czerwcu organizujemy pierwsze spotkanie dla mam z dziećmi do piątego roku życia. Wśród naszych gości pojawiło się wiele Pań, które w ostatnim czasie zostały mamami, rozumieją nasz regulamin kawiarni i ograniczenia wiekowe a bardzo im się marzy śniadanko i ciacho naszej cioci Kasi.

Spotykamy się 29.06 o godzinie 10.30 w naszym kawiarnianym ogródku! Spotkanie jest uzależnione od pogody więc jeśli nam nie dopisze będziemy wysyłać rano wiadomości z nową datą spotkania.

W ogródku pojawią się kocyki, zabawki no i my drogie Mamy! Nikt nie zrozumie kobiety jak druga kobieta. W macierzyństwie każda z nas morze czuć trudne emocje. Możesz czuć się przytłoczona i zmęczona. Możesz chcieć się z tego wygadać i otrzymać wsparcie ! Zrobimy sobie poranek babskich ploteczek. Pojawi się też ciocia Ewa – mama Matyldy i 4 kocich futerek. Przy okazji będzie można także porozmawiać o relacjach kot – dziecko.

Prosimy jednak abyście pamiętały, że kawiarnia nie jest przystosowana dla takich małych gości. Nie posiadamy przewijaka ale na czas wydarzenia postaramy się coś dostawić aby Was wesprzeć.

Jeśli formuła spotkania się Wam spodoba może stać się ono cykliczne przez całe wakacje. Może podczas spotkań wymiana ubranek i zabawek ? Wszystkie Wasze pomysły mile widziane.