fbpx

URODZINOWY PIKNIK DLA RODZIN NASZYCH ADOPCIAKÓW

Kochani chcielibyśmy zaprosić na wspólne świętowanie piątych urodzin naszej kawiarni ! To także dzięki Wam kawiarnia znajduje się w tym miejscu i dzięki Wam mogliśmy zrobić tak wiele. Wam także chcemy powiedzieć „Dziękujemy” 

Zaproszenia będziemy rozsyłać ze szczegółami smsowo przez całą majówkę. W ciągu 5 lat większość umów adopcyjnych była podpisana przez kawiarnie ale pojawiały się też takie, które nasze tymczasy były oddane na umowy z Fundacją i nie mamy wszystkich danych ale i te osoby niech czują się zaproszone. Koniecznie prosimy o potwierdzenie obecności w wiadomości prywatnej gdyż nie wiemy czy pikniku nie będzie trzeba rozłożyć na dwa dni albo więcej godzin:) 

Mamy zakupione też pamiątkowe albumy więc będzie nam bardzo miło jeśli każdy przyjdzie z obecnym zdjęciem naszych adopciaków aby móc wspólnie stworzyć pamiątkową księgę wspomnień. Albumy mają format zdjęć 10×15

 

Rodzinny piknik to wydarzenie stworzone z myślą o rodzinach, które adoptowały od nas przez wszystkie te lata naszych podopiecznych. 

Piknik odbędzie się w godzinach 16.00 – 19.00 w dniu 9.05 (poniedziałek) Planujemy zagospodarować na ten dzień ogródek ale w razie brzydkiej pogody kawiarnia w ten dzień dla gości będzie zamknięta abyśmy mogli wszyscy z niej skorzystać:) 

W godzinach 16.00 – 18.00 pojawi się u nas Pani Beata – behawiorystka, którą znacie już od nas z wspólnych spotkań. Pani Beata w tym czasie będzie do Waszej dyspozycji. Będzie można porozmawiać o behawiorze czy też pielęgnacji albo wprowadzeniu nowego kota do domu. 

O godzinie 18.00 kroimy Urodzinowy Tort ! Przez cały czas trwania pikniku będzie także do Waszej dyspozycji bufet z kawką i naszymi słodkościami. 

Jeśli chcecie zrobić jakiś urodzinowy prezent to lista takich najpotrzebniejszych rzeczy jest podpięta w wydarzeniu „Piąte urodziny Kotka Cafe” 

 

Do zamruczenia Rodzinko !!