fbpx
kizia 5
Kotka trafiła do nas za pośrednictwem Koty spod Bloku. Mała mieszkała na budowie Inpro S.A. tam była dokarmiana. Trochę spała w biurze trochę na ochronie. Widać ludzie otoczyli ją opieką ale budowa i opieka trwałaby kolejne 5 lat a co potem ? Budowa to też nie jest bezpieczne miejsce dla kota. Pan z Inpro pomógł w jej złapaniu i transporcie aby dać jej szanse na DOM. Kizia jest już po sterylizacji. Do domku pojedzie zaszczepiona, odrobaczona i zaczipowana. Obowiązuje umowa adopcyjna. Kizie możecie już poznać na kociej sali. To prawdziwa królowa z czarnym charakterkiem.  Lubi być w centrum uwagi tak więc jak ją kiziamy to inny kot nie może podejść zbyt blisko bo skończy się to głośnym zaznaczeniem terenu i to samo tyczy się zabawy. Jak na młodego kota przystało jest bardzo aktywna i ciekawska.
Może mieszkać z innym kotem ale należy pamiętać o dobrej socjalizacji z izolacją na start i codziennej zabawie. Szukamy bezpiecznego i odpowiedzialnego domku !
Kawiarnia ze swojej strony może opowiedzieć o stanie zdrowia i codziennej rutynie kotki. Adopcją w jej przypadku zajmuje się wskazana wyżej fundacja i to do niej należy wysyłać ankietę adopcyjną.