fbpx
OGŁOSZENIE GRZECZNOŚCIOWE : 
 
Kotką obecnie opiekuje się wolontariuszka z Fundacja KOTangens.  Poniżej ogłoszenia znajdziecie kontakt w sprawie adopcji 
 
„Monday ma roczek i została znaleziona pod krzaczkiem. Siedziała biedna, skulona, patrząc swoim jednym , wystraszonym oczkiem, świszcząc, jakby miała katarek.
Dobra dusza postanowiła jej pomóc, bo kocinka nie poradziłaby sobie zdana na łaskę wiatru, śniegu i zimna. W końcu trafiła pod opiekę lecznicy.
Była leczona – leki nie przynosiły poprawy, przeszła rinoskopię , która niczego nie wykazała. W końcu weterynarze zdecydowali się na drogie badanie- wymaz na nosicielstwo kaliciwirusa i wynik wyszedł dodatni. Ale to jedynie znaczy tyle, że kicia najprawdopodobniej będzie cały czas lekko „świszczeć”.
Być może w dobrych warunkach domowych to świszczenie z czasem ustanie (sama mam takiego kota). Monday jest zdrowa, nie ma kataru, ma piękną sierść i czyściutkie oczko. Drugiego nie trzeba usuwać, bo jest w zaniku.
Kotka jest już po sterylizacji, została oczywiście odrobaczona i zaszczepiona. Nic tylko brać i kochać.
Jaka jest?
TO PRAWDZIWE CUDEŃKO. Bardzo szybko przekonuje się, że głaskaczki są super. Później tulenia nie ma końca.
Wszelkiego rodzaju pieszczoty jej nie męczą. Inne koty także kocha. Można więc powiedzieć, że kocha cały świat, tylko do człowieka musi się przekonac, ale to nie potrwa długo.
Jest śliczną czarnulką o złotym oczku – mój typ, no ale ja mam już za dużo kotełków. Mamy nadzieję, że Monday nie będzie musiała długo czekać na swojego Człowieka i dobry, spokojny, kochający domek.
Czekamy więc na wiadomość w sprawie adopcji czarnej Monday.

Kontakt w sprawie adopcji, Marzena – 605 957 911