fbpx

Edukacyjne zajęcia dla dzieci


Zajęcia podyktowane są dla dzieci w wieku 3 – 10 lat 

W sobotę 21.08 w kawiarni odbędą się zajęcia dla najmłodszych które poprowadzi Pani Beata – technik weterynarii, należąca do zrzeszenia behawiorystów COAPE, która dodatkowo współpracuje z Fundacją Viva w kwestii terapii zachowań psów i kotów. Pani Beata wraz z pluszowym kocim Czarkiem pokaże Waszym szkrabom jak należy bawić z kotem, gdzie go dotykać, w jaki sposób głaskać. Na rysunkach dzieci będą mogły ocenić emocje kotków w danym momencie. Zajęcia są idealne dla rodzin, które nie mają jeszcze kota a planują go mieć. Pani Beata z chęcią podpowiada także rodzicom jak należy przygotować dom aby kot i dziecko mieli wspólną przestrzeń ale także swoje azyle odpoczynku. Na koniec zajęć każde dziecko otrzyma  także ulubione kocie smaczki aby móc poczęstować nimi naszych kocich podopiecznych. Nie zabraknie także chwili zabawy z kotkami pod okiem naszych kocich ciotek. 

Należy pamiętać, że zajęcia trwają zegarową godzinę i odbywają się najczęściej w weekendy rano. Te sierpniowe  zaczynają się od godziny 9.00 . Spotkania są zawsze odpłatne od dziecka. Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja oraz obecność opiekuna. 

Kawiarnia w tych godzinach pozostaje zamknięta dla gości z zewnątrz jednak dla opiekunów bar będzie prowadził sprzedaż porannej kawki na rozbudzenie 🙂