fbpx
Stan na 20.05.2022

*Obecnie w ciągu 5 lat zostało oddanych do adopcji 417 kotków a 7 wróciło z adopcji
*Na kociej sali mieszka teraz 11 kotków
*Gotowych na adopcję czeka 7 kotków
*Obecnie pod opieką kawiarni są 22 koty
Jeśli tu zaglądasz to z pewnością masz dobre i otwarte serce na adopcję !  Pamiętaj jednak, że to bardzo ważna i odpowiedzialna decyzja na kilkanaście najbliższych lat. Aby przystąpić do adopcji należy poznać się z kotkiem, wypełnić ankietę i przejść wizytę przed adopcyjną  w przygotowanym mieszkaniu pod kątem diety , bezpieczeństwa , miejsca wypoczynku i zabawy kota. Umowę adopcyjną podpisujemy już w docelowym domu kiedy to przywozimy osobiście nowego członka Waszej rodziny. Wiele czasu przed adopcją spędzamy z naszymi podopiecznymi więc znamy te kotki najlepiej ! Pamiętajcie, że nawet jeśli jakiś kotek się Wam spodoba to nie koniecznie będzie potrafił żyć właśnie w takich warunkach jakie macie. Mieszkają u nas koty często po przejściach…nie które nie lubią dzieci, inne towarzystwa innych kotów jeszcze inne muszą przyjmować na stałe leki i potrzebują człowieka częściej w domu , dlatego też wywiad i ankieta przed adopcją jest dla nas taka ważna.  Pamiętajcie, że nie wszystkie kotki z ogłoszeń możecie tak od razu spotkać w kawiarni. Przed ich pojawieniem się przechodzą szereg badań oraz kwarantannę w naszym prywatnym Domie Tymczasowym lub w DT Fundacji z którą współpracujemy. Zdarzają się też kotki, które nie tolerują takiego otoczenia jak kawiarnia lub nie potrafią żyć w dużym stadzie kotków i wtedy stałego domu szukamy z naszego DT gdzie po wcześniejszym ustaleniu możecie także je poznać.
Ankietę adopcyjną sprawdzamy po rozmowie w kawiarni i prośbie jej wypełniania. Jeśli nie rozmawiałeś z pracownikiem kawiarni a wysłałeś nam ankietę to poinformuj nas o tym gdyż nie jesteśmy w stanie zaglądać do nich codziennie. Najbardziej aktualne ogłoszenia pojawiają się także  w naszych Social Mediach na Facebooku czy Instagramie @kotkacafe . 
Telefon do kawiarni : 574 453 504 (odbieramy w godzinach otwarcia)
281567828_3190819027806690_811043453504690036_n
Kociarz

Ozi

OZI – kolejny z naszych adopciaków szukający domku. Ozi to młody kocurek . Trafił do nas przez Fundacja KOTangens .Chłopak miał świerzb i mocny stan zapalny

Czytaj więcej
kizia fotel
Weronika

Kizia

Kotka trafiła do nas za pośrednictwem Koty spod Bloku. Mała mieszkała na budowie Inpro S.A. tam była dokarmiana. Trochę spała w biurze trochę na ochronie.

Czytaj więcej
carla
aleksandra pawlowska

Carla

Przedstawiamy Wam kolejną czarną królewnę, która czeka na dom! Kotka trafiła do nas przez Fundacja KOTangens. Jest otwarta i bardzo przyjacielska. Carla ma około roku.

Czytaj więcej
jurko
Weronika

Jurko

Jurko kocurek z Ukrainy szuka domku pełnego miłości!Wiek: 2 – 3lataSzczepienia: posiada przeciw wściekliźnie i komplet na zakaźne. Odrobaczenie: takChip : takKastracja: takTesty fiv/felv: ujemneBadania krwi

Czytaj więcej