Opublikowano Dodaj komentarz

26 Maj – Dzień Matki

Dzień Matki to wyjątkowe święto, którego celem jest uhonorowanie wszystkich mam . Oczywiście nie tylko w święto powinniśmy okazywać swoją miłość i szacunek ale w taki dzień jak 26 Maj każda mama powinna poczuć się wyjątkowo ! 

Kawiarnia tego dnia otwarta będzie w godzinach 11.00 – 20.00. Pamiętajcie, że nadal panują obostrzenia (w tym także zmniejszona liczba gości na sali) w związku z otwarciem gastronomii podczas pandemii dlatego zachęcamy do rezerwacji stolików pod numerem 574 453 504. Rezerwacje łączą się z godzinnym pobytem w kawiarni tak aby każdy mógł miło spędzić czas tego dnia. 

Dodatkowo mamy dla Was ofertę słodkich boksów, które możecie odebrać u nas na miejscu w kawiarni albo my w ramach niespodzianki z miłym liścikiem możemy dostarczyć pod wskazany adres. 

Wśród boksów znalazł się również taki dla KOCIEJ Matki z drobnymi upominkami „niespodzianka” dla domowych futerek. Bo przecież kiedy kotek szczęśliwy to także mama a w tym święcie chodzi o radość i uśmiech ! 

Sytuacje w życiu mogą być różne..może ukochaną i wychowującą mamą była u Was babcia albo ciocia ? i to własnie im chcecie powiedzieć w tym dniu „Dziękuje, Kocham Cię!”

Będziemy szczęśliwi móc uczestniczyć z Wami w tym dniu aby widzieć uśmiechy najważniejszych w Waszym życiu kobiet ! 

Zamówienia przyjmujemy do 25.05 do godz. 11.00  poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie. Więcej szczegółów w zakładce „zamówienia na dowóz”  W przypadku zamówień z dostawą możliwa jest płatność Blikiem lub przelewem. W przypadku odbioru osobistego ze względu na panującą sytuację w kraju zachęcamy w kawiarni do płatności bezgotówkowej. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *