Drodzy Goście!

Jesteśmy kocią kawiarnią, która jest domem stałym i tymczasowym dla wielu kotów. Staramy się zapewnić im spokój i poczucie bezpieczeństwa, dlatego w środku obowiązują zasady, których każdy odwiedzający musi przestrzegać. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z nimi przed przyjściem:

1. Przed wejściem należy zdezynfekować ręce - odwiedza nas wielu gości, co oznacza dużo nowych zapachów i zarazków dla kota. Dzięki specjalnemu płynowi, do skorzystania z którego zachęcamy przed wejściem, można bezpiecznie i do woli głaskać naszych podopiecznych. 
2. Kotów nie bierzemy na ręce - mieszkające u nas zwierzaki mają różne charaktery, a często także ich upodobania zmieniają się w ciągu dnia. Kot, jeżeli będzie chciał, sam wskoczy na kolana.
3. Zdjęcia można robić tylko z wyłączoną lampą błyskową - dzięki temu zwierzaków nie płoszy światło, które jest mało przyjemne nawet dla ludzi.
4. Nie przeszkadzajmy kociakom w trakcie snu - koty przesypiają 2/3 doby i jest to zupełnie naturalne! Uszanujmy to, a one odwdzięczą się większą chęcią do zabawy w czasie swojej aktywności.
5. Do zabawy należy używać tylko zabawek do tego przeznaczonych - wszelkie słomki, cukry czy papierki mogą spowodować zakrztuszenie, a także wyrabiają w kociakach złe nawyki.
6. Nie należy bawić się z kotami na wysokościach - mimo swojej powszechnie znanej zręczności kot skupiony na zabawce może stracić na chwilę koncentrację i spaść na ziemię. 
7. Nie można pozwalać kotom podjadać z talerzyków - kociaki dostają regularnie odpowiednią ilość wysokojakościowej karmy i z pewnością nie są głodne ;) Dodatkowo ludzkie smakołyki mogą im bardzo zaszkodzić.
8. Podziwiajmy, drapmy za uszkiem i kochajmy - w końcu koty uwielbiają być w centrum zainteresowania!
9. To my jesteśmy gośćmi w ICH domu! Dlatego zachowujmy spokój oraz respektujmy ich naturalne potrzeby, takie jak sen, cisza i odpoczynek. 

Drodzy Rodzice!
1. Pamiętajcie o wcześniejszej rezerwacji (REZERWACJE Z DZIEĆMI).
2. Po lokalu dzieci mogą poruszać się tylko pod Waszą stałą opieką - to Wy jesteście za nie odpowiedzialni.
3. Dzieciom poniżej 8 lat nie należy udostępniać zabawek dla kotów.
4. Zachęcamy do korzystania z dostępnych w lokalu gier, kolorowanek i książeczek - zapytajcie o nie obsługę.
5. Przed wejściem obsługa może poprosić o legitymacje w celu zweryfikowania wieku dziecka oraz o podpisanie specjalnego oświadczenia o wzięciu pełnej odpowiedzialności za dziecko. 

Pamiętajcie, że wszystkie zasady są podyktowane troską o dobro i bezpieczeństwo zarówno naszych gości, jak i kotów. Ponosimy bowiem odpowiedzialność za to, co się dzieje w lokalu. Obowiązek rezerwacji oraz regulamin pozwalają nam zaplanować pracę tak, aby możliwa była pełna kontrona nad tym, co dzieje się wewnątrz.

Zapraszamy! 
Do zamruczenia !! 

Copyright (c)2019, All Rights Reserved