KALENDARZ WYDARZEŃ 

24.03. i 7 04. DZIEŃ Z DZIEĆMI 
W godzinach 9:00 – 10:00 odbywać się będą zajęcia dla najmłodszych dzieci, które na celu mają nauczyć je empatii i szacunku oraz tego, że zwierzaki to nie pluszaki ! W trakcie zajęć poruszymy tematy; „Jak dotykać kotka?”„Co kotek mówi?”„Bawimy się !” W czasie gdy dzieci będą kolorowały kotki na obrazku ucząc się miejsc, które można dotykać,rodzice dowiedzą się min. co można zrobić by dzieciaki i kociaki były razem bezpieczne i szczęśliwe oraz jak zorganizować przestrzeń w domu gdyż na pewno pojawiają się u Was sytuacje, które mogą budzić nie pokój Uczestnicy zajęć z dziećmi otrzymają materiały w formie informacyjnych ulotek dt. poruszanych tematów a grzeczne dzieci wyjdą z kocimi ciasteczkami na podwieczorek. Cena zajęć to 30 zł od dziecka. Zapisy wiążą się z przedpłatą wykładu. Nie obecność nie powoduje zwrotu pieniążków. Do zamruczenia ! 


29.03 i 12.04 ZAGRAJ Z KOCIAKAMI 
Zauważyliśmy, że bardzo kochacie nasze planszówki ale ze względu na małą liczbę miejsc i weekendowy ruch gości często ciężko się spotkać w większym gronie znajomych. Dlatego w co drugi piątek zapraszamy wieczorem z możliwością zabrania własnej gry i znajomych. Czekać na Was będą kociaki, wolne stoliki i słodki bufet z którego będziecie mogli korzystać cały wieczór. Wieczór gier trwać będzie w godz. 19:00 – 21:00. Prosimy o wcześniejsze rezerwacje aby móc przygotować słodkie niespodzianki. Cena 20 zł od osoby. Zapisy wiążą się z przedpłatą. 


6.04. WYKŁAD TEMATYCZNY Z BEHAWIORYSTĄ w godz. 10:00 – 11:30 
Tym razem poruszymy proponowany przez Was temat „Jak bawić się z kotem ?” czyli bezpieczna zabawa, zabawki edukacyjne, nauka sztuczek. Wykład poprowadzi Pani Beata Węsierska -Wesoła, technik weterynarii, należąca do zrzeszenia behawiorystów COAPE, która dodatkowo współpracuje z Fundacją Viva w kwestii terapii zachowań psów i kotów. Pani Beata dodatkowo aby pogłębiać swoją wiedzę uczestniczy w wielu sympozjach i seminariach. Po wykładzie będzie także chwila aby móc zadać pytania. Wykład trwa zegarową godzinę plus pół godziny jest przeznaczone na pytania. Każdy uczestnik otrzyma także materiały merytoryczne które będą stanowiły miłą lekturę w domu. Koszt uczestnictwa to 30 zł od osoby. My w cenie od siebie częstować będziemy kawką co by pomóc Wam miło rozpocząć dzień. Zapisy wiążą się z przedpłatą wykładu. Nie obecność nie powoduje zwrotu pieniążków. Wszystkie środki przeznaczone są na wiosenne sterylizacje. Do zamruczenia ! 

ŚWIĘTA WIELKANOCNE 
Nie lubisz piec albo słabo Ci to wychodzi a chcesz aby Twojej teściowej i rodzinie smakowało ? 
Zrób zamówienie ciast na świąteczny stół już dziś! Lista oferowanych ciast dostępna u obsługi. 
Zamówienia przyjmujemy do 15 kwietnia. 
Godziny otwarcia kawiarni w święta: 19:03. 12:00 – 18:00 / 20-21.03 zamknięte / 22.03 12:00 – 18:00 

(c)2018, Wszelkie Prawa Zastrzeżone