Rezerwacje z dziećmi

Jako kocia kawiarnia jesteśmy domem dla kotów, które po wielu zawirowaniach życiowych znalazły u nas schronienie. Chcemy zapewnić im możliwie najlepsze warunki, spokój i poczucie bezpieczeństwa, dlatego bardzo dbamy o to, by w lokalu było spokojnie i cicho. Z tego względu wizyty z dziećmi podlegają trochę innym zasadom.
Przez cały okres otwarcia kawiarni próbowaliśmy już różnych sposobów i zmienialiśmy kilka razy zapisy w regulaminie tak,aby nasi podopieczni czuli się bezpiecznie. Nie ma najmniejszych przeciwwskazań, aby dzieci i koty przebywały razem. Wszystko zależy tylko od zdrowego i odpowiedzialnego podejścia dorosłych. Dzieci często nie rozumieją, że z kotem należy obchodzić się delikatnie i póki ten nie nauczy się unikania dziecięcej wylewności, może dojść do wzajemnego zranienia. Od marca chcemy spróbować czegoś nowego. 

Dzieci pomiędzy 11 a 14 rokiem życia mogą nas odwiedzać codziennie,ale zawsze po uprzedniej rezerwacji ( obsługa ma prawo zajrzeć w legitymacje szkolną) 

Dzieci w wieku 8-11 lat mogą odwiedzać nas w każdą sobotę w godzinach 10:00 - 12:30 także po wcześniejszej rezerwacji.
 
Prosimy pamiętać, że nie wystarczy zadzwonić i zarezerwować stolik dla dzieci, opieka dorosłego podczas wizyty jest obowiązkowa ! 

Dla najmłodszych, czyli dzieci do 7 roku życia od marca organizowane będą spotkania z Behawiorystką, podczas których dzieci w towarzystwie pluszowego Czarka będą uczyły się empatii, prawidłowego zachowania oraz tego, że zwierzaki to nie pluszaki. Najbliższe spotkanie odbędzie się 24 marca i 7 kwietnia w godzinach 9:00 - 10:00. 
W trakcie zajęć poruszymy tematy; „Jak dotykać kotka?”„Co kotek mówi?”„Bawimy się !” W czasie gdy dzieci będą kolorowały kotki na obrazku ucząc się miejsc, które można dotykać,rodzice dowiedzą się min. co można zrobić by dzieciaki i kociaki były razem bezpieczne i szczęśliwe oraz jak zorganizować przestrzeń w domu gdyż na pewno pojawiają się u Was sytuacje, które mogą budzić nie pokój Uczestnicy zajęć z dziećmi otrzymają materiały w formie informacyjnych ulotek dt. poruszanych tematów a grzeczne dzieci wyjdą z kocimi ciasteczkami na podwieczorek. Cena zajęć to 30 zł od dziecka. Zapisy wiążą się z przedpłatą wykładu. Nie obecność nie powoduje zwrotu pieniążków. 
Zakupić u nas też będzie można książkę Zwierzaki to nie pluszaki której autorką jest Paulina Reglińska, która także w najbliższej przyszłości poprowadzi u nas zajęcia dla małych "kociarzy". W sprawie rezerwacji liczymy na Waszą wyrozumiałość i prosimy abyście pamiętali, że Kotka Cafe to dom i schronienie dla kotów często po przejściach które szukają ciepła i spokoju :) <3


Dla tych dzieci, które podczas pobytu w kawiarni zachowywać się będą grzecznie i z szacunkiem dla kotów, przewidziany jest specjalny Koci Dyplom Przyjaciela Kawiarni, który będzie wręczany przy wyjściu - taki dymplom upoważniać będzie do wizyt poza wyznaczonymi terminami oczywiście po wcześniejszej rezerwacji. Proszę jednak pamiętać, że to obsługa wraz z kocią aprobatą decyduje o wydaniu takiego dyplomu :) 

Rezerwacji można dokonać:
telefonicznie pod numerem: 574 453 504
poprzez prywatną wiadomość na facebooku: facebook.pl/kotkacafe

Drodzy Rodzice!
1. Dzieci po kawiarni mogą poruszać się tylko pod Waszą opieką.
2. Należy zwracać szczególną uwagę na małe przedmioty - pionki, kostki do gry - które mogą stanowić zagrożenie dla dzieci i dla kotów.
3. Dzieciom poniżej 8 lat nie można dawać kocich zabawek na kijku, patyku. 
4. Przed wejściem obsługa może poprosić o okazanie legitymacji szkolnej mówiącej o wieku dziecka oraz o podpisanie oświadczenia o wzięciu pełnej odpowiedzialności za dzieci i ich zachowanie w lokalu.
5. Zachęcamy, żeby jeszcze przed wizytą zapoznać dzieci z obowiązującymi w środku zasadami (regulamin).
6. Ze względu na dużą liczbę odwiedzających nas dzieci, rezerwacja łączy się tylko z godzinnym pobytem w kawiarni

ZAZNACZAMY, ŻE KAWIARNIA NIE ORGANIZUJE URODZIN DLA DZIECI
Pamiętajmy, że wszystkie zasady podyktowane są troską o bezpieczeństwo i dobre samopoczucie dzieci oraz kotów. Dokładamy wszelkich starań, by wszyscy w kawiarni mogli być spokojni i zrelaksowani oraz spędzić tutaj czas w spokoju, dlatego prosimy o wyrozumiałość w kwestii obowiązujących reguł. 
(c)2018, Wszelkie Prawa Zastrzeżone