Rezerwacje z dziećmi

Jako kocia kawiarnia jesteśmy domem dla kotów, które po wielu zawirowaniach życiowych znalazły u nas schronienie. Chcemy zapewnić im możliwie najlepsze warunki, spokój i poczucie bezpieczeństwa, dlatego bardzo dbamy o to, by w lokalu było spokojnie i cicho. Z tego względu wizyty z dziećmi podlegają trochę innym zasadom.
W wypadku dzieci poniżej 14 lat konieczna jest wcześniejsza rezerwacja (kontakt). Dzieci poniżej 11 lat mogą przychodzić do kawiarni tylko w dni otwarte dla dzieci, których harmonogram znajduje się poniżej, również po uprzedniej rezerwacji. W tym czasie w kawiarni znajduje się kocia behawiorystka lub inna osoba odpowiedzialna za nadzór nad kotami i dziećmi. Nie oznacza to jednak, że nasz pracownik jest opiekunem dla dzieci - przy każdej wizycie rodzice są zobowiązani do stosowania się do naszego regulaminu. 
Dla dzieci mamy przygotowane liczne rozrywki  - do dyspozycji naszych małych gości są kolorowanki i kredki, książeczki, a także różne gry planszowe i karciane. Co miesiąc organizujemy także konkurs rysunkowy dla dzieci - prace na wybrany w danym miesiącu temat można zostawiać u obsługi lokalu. Konkurs roztrzygany jest w dwóch kategoriach wiekowych. Z tych prac co miesiąc wybierana jest zwycięska praca, na której autora czeka nagroda - dzień spędzony w kawiarni, połączony z oprowadzaniem po lokalu, zabawą z kotami, nieograniczoną możliwością drapania za uszkiem ale także nauka czesania i sprzątania po kociakach. 
Codziennie słyszymy ataki w naszą stronę, że dyskryminujemy dzieci! Prosimy pamiętać, że w wielu tego typu miejscach jest całkowity zakaz wizyt z dziećmi. Kawiarnia nie powinna stanowić miejca rozrywki dla dzieci gdyż to dom dla kotów, często po przejściach, które potrzebują spokoju. Jeśli jacyś rodzice nie zgadzają się z naszym regulaminem rezerwacji to nie wierzemy, że bedą przestrzegać pozostałych reguł obowiązujących w środku. Po wszystkich sytuacjach z udziałem dzieci w naszej kawiarni oraz po przykrych słowach rodziców w naszą stronę oraz po wszystkich naszych łzach i lęku o kociaki będziemy ściśle trzymać się ustalonych zasad. Od początku istnienia kawiarni powstrzymujemy się od tej ostateczności czyli zakazu wizyt z dziećmi gdyż mamy sporo stałych, małych gości którzy czasami potrafią się zachować spokojniej i delikatniej niż nie jedna dorosła osoba i wierzymy, że przy poświęceniu nie tylko naszej ale i uwagi rodziców jest więcej dzieci, które będą potrafiły nauczyć się obcowania ze zwięrzętami. 
Od września dla tych dzieci, które podczas pobytu w kawiarni zachowywać się będą grzecznie i z szacunkiem dla kotów, przewidziany jest specjalny Koci Dyplom Przyjaciela Kawiarni, który będzie wręczany przy wyjściu - taki dymplom upoważniać będzie do wizyt poza wyznaczonymi terminami oczywiście po wcześniejszej rezerwacji. Proszę jednak pamiętać, że to obsługa wraz z kocią aprobatą decyduje o wydaniu takiego dyplomu :) 

Rezerwacji można dokonać:
telefonicznie pod numerem: 574 453 504
poprzez prywatną wiadomość na facebooku: facebook.pl/kotkacafe

Drodzy Rodzice!
1. Dzieci po kawiarni mogą poruszać się tylko pod Waszą opieką.
2. Należy zwracać szczególną uwagę na małe przedmioty - pionki, kostki do gry - które mogą stanowić zagrożenie dla dzieci i dla kotów.
3. Dzieciom poniżej 8 lat nie można dawać kocich zabawek na kijku. 
4. Przed wejściem obsługa może poprosić o okazanie legitymacji szkolnej mówiącej o wieku dziecka oraz o podpisanie oświadczenia o wzięciu pełnej odpowiedzialności za dzieci i ich zachowanie w lokalu.
5. Zachęcamy, żeby jeszcze przed wizytą zapoznać dzieci z obowiązującymi w środku zasadami (regulamin).
6. Ze względu na dużą liczbę odwiedzających nas dzieci, rezerwacja łączy się tylko z godzinnym pobytem w kawiarni

DNI OTWARTE DLA DZIECI W LISTOPADZIE  : 
8 listopad
15 listopad
22 listopad
29 listopad 

DNI OTWARTE DLA DZIECI W GRUDNIU :
( Ze względu na święta i dni w które kawiarnia będzie zamknięta w grudniu tych dni będzie mniej i wyjątkowo będą to poniedziałki ) 
10 grudzień 
17 grudzień
 
DNI OTWARTE W STYCZNIU :
3 styczeń ( po noworocznych fajerwerkach będzie dniem zamkniętym dla dzieci ) 
10 styczeń
17 styczeń
24 styczeń
31 styczeń 

Wizyty odbywają się w godzinach otwarcia kawiarni. 

KONKURS RYSUNKOWY :
przed zostawieniem pracy u obsługi należy napisać imię dziecka, wiek oraz numer kontaktowy do opiekunów. 
Temat na listopad : Na pewno wiecie, ze kociaki to urodzeni łowcy piórek i pluszowych myszek.  Pokażcie nam jak wygląda Wasza zabawa z kotem!
Temat na grudzień : Święta to czas rodzinny a przecież kot to też jej część . Temat na zimę - Ja i mój kociak (może tez być wymarzony:)) podczas świąt. 
Temat na styczeń : Nie od dziś wiadomo, że kociaki potrafią przesypiać 18 - 20 h w ciągu doby. Hmm ..Pokażcie nam ulubione miejsce i pozycje snu waszych futrzanych przyjaciół. 


ZAZNACZAMY, ŻE KAWIARNIA NIE ORGANIZUJE URODZIN DLA DZIECI
Pamiętajmy, że wszystkie zasady podyktowane są troską o bezpieczeństwo i dobre samopoczucie dzieci oraz kotów. Dokładamy wszelkich starań, by wszyscy w kawiarni mogli być spokojni i zrelaksowani oraz spędzić tutaj czas w spokoju, dlatego prosimy o wyrozumiałość w kwestii obowiązujących reguł. 
(c)2018, Wszelkie Prawa Zastrzeżone